
Техпластина пориста (губчаста) I гр 8 мм ТУ 38.105867-90
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3015
634 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (99) 183-02-99відділ продажу
- +380 (44) 465-61-37відділ продажу
- +380 (56) 736-33-82відділ продажу
- +380 (32) 290-32-16відділ продажу
Мінімальне замовлення — 1 упаковка (30 кг).
Пориста гума (губчаста, спінена) у плитах ТУ 38 105867-90 або пориста технічна пластина з двома плівками призначена для виготовлення деталей, що служать ущільненнями різних типів з’єднань від потрапляння пилу, а також як амортизатори для пом’якшення ударів чи компенсації зазорів. Пористі пресовані губчасті пластини також призначені для вирубування прокладок (крім склеєних і пластин 2-ї групи товщиною понад 8 мм), які застосовуються під час виготовлення паливних баків і як амортизаційний матеріал у літакобудуванні та машинобудуванні. Усі пористі та губчасті пластини можуть працювати в умовах помірного, тропічного клімату й умовах Крайньої Півночі.
Пористі пресовані пластини товщиною до 30 мм випускаються в таких розмірах:
1 група — 670×670 мм;
2 група — 460×670 мм.
Типи пористої гуми
Пориста листова гума виготовляється кількох марок:
| Вид пластини | Товщина, мм | Робоче середовище | Температура, °C | Гарантійний термін зберігання, років |
| 1 група пресова | Від 5 до 30 | Повітря, пил, бризки води | Від -50 до +70 | 6 |
| 2 група пресова | Від 3 до 10 | Повітря, пил, бризки води | Від -45 до +70 | 10 |
Залежність маси пористої пластини від товщини листа (1 група):
| Товщина, мм | 5 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 30 |
| Маса, кг | 1,25 | 1,35 | 2,00 | 2,30 | 2,60 | 2,90 | 3,00 | 3,60 | 4,00 | 5,00 |
Залежність маси пористої пластини від товщини листа (2 група):
| Товщина, мм | 3 | 4 | 5 | 6 | 8 | 10 |
| Маса, кг | 0,9 | 1,1 | 1,3 | 1,5 | 2 | 3 |
Пориста пресована гума використовується для:
- амортизації та віброізоляції в приладобудуванні та машинобудуванні;
- виготовлення деталей вирубним способом;
- ущільнювальної та звукоізолювальної підкладки на металеві листи й каркаси у звукоізоляційних капотах дизелів;
- прокладок у пакувальній тарі;
- виготовлення спинок сидінь;
- електроізоляційних прокладок у пральних машинах;
- ущільнювальних прокладок у замках касет для кріплення кабельних трас;
- ущільнення дверей на станціях керування тощо.
Приклад умовного позначення:
Техпластина пориста I гр 8 мм ТУ 38.105867-90, де:
1 гр — група;
8 мм — товщина пластини (мм);
ТУ 38 105867-90 — технічні умови.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид пластини | Формовий |
| Ступінь твердості | М'яка |
| Матеріал пластини | Гума |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Гігроскопічність | Так |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 634 ₴/кг



